KONST / Litografier / Färglitografi 12066523
nr 1206 6523
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 47/250. Motivet: 44x35 cm
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
500 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:27:05
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren